vesela muzika logo

O nás

Sme ľudové teleso, ktoré rozozvučí vašu svadbu (i iné oslavy) krásnymi mužskými hlasmi v slovenskom, maďarskom, srbskom i inom jazyku v zložení husle, harmonika, basa. Vieme Vám obohatiť svadbu už od odobierky nevesty, gratulácie, sprievod, ujmeme sa úlohy starejšieho kde zastrešíme Vaše predstavy až po začepčenie. Na svadbe vypĺňame prestávky do spevu i do tanca medzi hosťami.


História

Kapelu sme založili v roku 2013 ako 3 motivovaní hudobníci, ktorí chceli svoj talent a vášeň pre hudbu a folklór pretaviť do niečoho hmatateľného. Z našich koníčkov sme tak vybudovali úspešnú kapelu, ktorá odohrala nemálo podujatí. Hrávame v zostave: Gabo /husle/, Juraj /kontrabas/, Neš /akordeón/. Hudbou sa snažíme reprezentovať aj v zahraničí, za naše pôsobenie sme niekoľkokrát navštívili Maďarsko aj Českú republiku.

harmonika

Náš repertoár sa skladá zo slovenského a maďarského folklóru, cigánskych piesní ale aj z moderných skladieb a mixov rôznych žánrov s našou úpravou. Názov Veselá Muzika vystihuje podstatu našej kapely. Radi ľudí zabávame, prinášať im radosť z hudby je našim motorom k posúvaniu našich hraníc. Budúci rok budeme oslavovať našu 10 -ročnicu a preto budeme radi ak nás budete podporovať a hlavne počúvať aj naďalej.

husle